Hakkımızda

FORZA JÜT İÇ ve DIŞ TİC. A.Ş. olarak firmamızı "MAKİNA HALISI ÜRETİCİLERİ HAMMADDE TEDARİKÇİSİ" olarak konumlandırıyor ve makine halısı üreticilerinin üretimde kullandıkları hammaddelerin tedariğini yapıyoruz. 2011 yılında kurulan şirketimiz sektörde her geçen gün yerini sağlamlaştırarak yoluna devam etmektedir. Kalite ve güveni ticaretinin ana faaliyeti olarak gören firmamız bunu sağlamak için sonuç odaklı ekibi, güçlü finansal yapısı ve tedarik yurtiçi ve yurtdışındaki sektörünün öncüsü üreticilerle çalışmaktayız noktasındaki 10 yılı aşkın deneyimi ile doğru ürünü, doğru fiyat ile buluşturup siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Makina halısı üretiminde kullanılan; Farklı kalınlıklardaki jüt iplikleri, rejenere pamuk hammaddesinden üretilen atkı ipi olarak yüksek kalite halılarda jüt yerine kullanılan rejenere pamuk ipliği, değişik tip ve kalınlıktaki textürize polyester ve pamuk polyester karışımlı çözgü iplikleri, boyalı polyester hav iplikleri, tekstil makinaları, ithalat işlemlerimize konu olan ana ürün gruplarımızı oluşturmaktadır.

Bu ürün grupları ile ilgili olarak sektörde saygınlığını kanıtlamış yurtdışı ve yurtiçi tedarikçilerle, yetkili dağıtıcı olarak çalışılmaktadır. Gelen talepler doğrutusunda kontratlı bağlantılar yapılmakta, bununla beraber müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, ilgili ürün gruplarının millileştirilmiş olarak Gaziantepteki depomuzda sürekli bulundurulmaktadır. İhracata konu olan ürün gruplarımız ise; makina halıları, banyo ve kapı önü paspasları, konfeksiyon ürünleri, non woven kumaş, dokuma ve örgüde kullanılan tekstil ipliklerinden oluşmaktadır.

YÜKLENİYOR